2008-07-26 Polonia Jastrowie - Polonia Środa Wlkp. 0-11

Z PoloniaŚroda.Info

Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Mecz w Szamocinie.
Rozgrywki: 2008/09 Mecze towarzyskie
Bramki: Duchała (3 gole), P. Przybyłek (2 gole), Krajewski, Lasek, Socha, Garcon, M. Pluciński, Dukarski
Skład: I połowa: Adrian Szkudlarek, Piotr Maleszka, Tomasz Dłużyk, Maciej Grześkowiak, Adam Rogowski, Mikołaj Lasek, Krzysztof Nowaczyk, Michał Wiśniewski, Kamil Krajewski, Marcin Duchała, Filip Socha; II połowa: Marek Wojtysiak, Jura Michalczuk, Dariusz Dukarski, Michalak, Sławomir Łopatka, Arkadiusz Garcon, Łukasz Przybyłek, Przemysław Lepczyński, Łukasz Ratajczak, Paweł Przybyłek, Mateusz Pluciński
Trener/kierownik drużyny: Ryszard Rybak
Zobacz: Polonia Jastrowie

Opis meczu

11 goli w sparingu, polonia-sroda.pl

W piątek seniorzy Polonii Środa wyjechali na obóz przed nowym sezonem do Szamocina . Z obecnej kadry Polonii liczącej 25 zawodników tylko Marcin Malinowski nie będzie mógł brać udziału w zajęciach z powodu kontuzji.

W sobotę Polonia rozegrała pierwszy mecz sparingowy na obozie, w którym zmierzyła się z drużyną pilskiej klasy okręgowej Polonią Jastrowie . Zdecydowanie lepsi okazali się średzianie, którzy pokonali jastrowian aż 11:0!!!

Trener Ryszard Rybak desygnował do gry po dwie jedenastki i tak w pierwszej połowie zagrali: Szkudlarek - Maleszka, Dłużyk, Grześkowiak, Rogowski - Lasek, Nowaczyk, Wiśniewski, Krajewski - Duchała, Socha. W pierwszych 45 minutach poloniści strzelili 6 bramek a łupem bramkowym podzielili się: Duchała 3, Krajewski, Lasek i Socha.

Skład Polonii w drugiej połowie: Wojtysiak - Michalczuk, Dukarski, Michalak, Łopatka - Garcon, Ł. Przybyłek, Lepczyński, Ratajczak - P. Przybyłek, Pluciński M.

W drugiej połowie poloniści strzelili kolejne pięć bramek. Dwie bramki strzelił Paweł Przybyłek a po jednej: Dukarski (z karnego), Garcon i Pluciński. W sobotnim meczu nie zagrali Siwek i Mrowiński , którzy na obóz dojadą w niedzielę.

Sobotni mecz toczony był przy bardzo wysokiej temperaturze a mimo to średzianie wykazali się bardzo dużą ochotą do gry, każdy z zawodników chciał pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony. Wynik mógł być jeszcze wyższy gdyż np. piłka dwa razy uderzyła w słupek i wyszła w pole a ponadto kilka sytuacji zostało przez naszych zawodników zmarnowanych. Cieszy dobra skuteczność naszych zawodników, lecz trzeba przyznać, ze rywal odstawał wyraźnie, mimo że jastrowianie podobnie jak nasz zespół gra w klasie okręgowej. W niedzielę i poniedziałek sredzianie będą pracować na treningach a we wtorek o siedemnastej zagrają w Szamocinie z miejscowym Sokołem.